Ponúkame na predaj priestranný, slnečný a moderne zrekonštruovaný 3i byt na Gallayovej ulici. Byt sa nachádza na šiestom poschodí (6/8) s výhľadom na les v mestskej časti Dúbravka. Orientácia bytu je V/Z. K bytu prislúcha pivnica a časť spoločných priestorov – sušiareň(1/4).

Rozloha bytu je 65,47m2. Dispozičné riešenie bytu predstavuje vstupná chodba so šatníkovým nábytkom vyrobeným na mieru, z ktorej sa vchádza do detskej izby, samostatnej kúpeľne, samostatného WC, do obývacej izby a menšej chodby, ktorá vedie do kuchyne. Z obývacej izby sa vstupuje na balkón a do spálne.

Byt prešiel kompletnou stavebnou rekonštrukciou, bez potreby akýchkoľvek ďalších Vašich investícií : vymenené plastové okná, žalúzie, laminátová podlaha, kompletne vymenená sanita (WC s dobrzďovacím zatváraním, umývadlo, vaňa), rozvody elektriky vrátane koncových predmetov značky Legrand, rozvod STA, nové interiérové dvere Masonite v bielej farbe vrátane zárubní, nové svietidlá vrátane LED úsporných žiariviek, v obývacej izbe stiemač – regulátor osvetlenia, osvetlenie na balkóne, nové termostatické hlavice vykurovacích telies. V cene nehnuteľnosti je kompletne vybavená kuchynská linka so spotrebičmi : teplovzdušná rúra, digestor, plynová varná doska, vstavaná chladnička s mrazákom. V obývacej izbe nábytok vrátane sedacej súpravy, v spálni vrátane šatníkovej skrine a postele, v detskej izbe vrátane sedacej súpravy a pracovného stola.

V byte je vyregulované kúrenie a predpokladané náklady na 3-4 člennú rodinu je 200-250€ mesačne.

Bytový dom bol zateplený v roku 2015. Nachádza sa tu výťah, ktorý bude v roku 2017-2018 vymenený za nový spolu so stúpačkami( bez nutnosti zvýšenia mesačných platieb ). Bytový dom je z hľadiska kultúry bývania veľmi slušný a čistý.

Občianska vybavenosť v okolí bytovky je veľmi široká : obchody, poliklinika, materské, základné a stredné školy. V okolí bytovky je veľa zelene, 2min pešo na zastávku MHD (električky, autobusy). Bezproblémové parkovanie v okolí domu s možnosťou prenajať si parkovacie miesto od mestskej časti Dúbravka. Poloha bytového domu je vynikajúca vzhľadom k obojsmernému prístupu k diaľniciam D1a D2. Veľmi vyhľadávaná lokalita.

Výhody:
– kvalitná celková rekonštrukcia ( použité kvalitné a moderné materiály )
– žiadne ďalšie investície
– veľmi vyhľadávaná lokalita
– výborná orientácia bytu ( V/Z )
– občianska vybavenosť
– byt je pripravený k okamžitému bývaniu
– možnosť okamžitého prenájmu ( investícia )

Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti kompletný právny servis t.j. vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, vypracovanie, podanie a uhradenie štandardného poplatku návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti, prepis energií a služieb.

V prípade hypotekárneho úveru Vám náš finančný poradca bezplatne zabezpečí výber optimálneho modelu financovania pre Váš zámer. Sprostredkovávame a vybavujeme hypotekárne a stavebné úvery, poskytujeme komplexné poradenstvo a servis.

Podrobné informácie Vám ponúkne realitný maklér.

Cena bytu je 149.900 € vrátane provízie pre RK a spomínaného vybavenia bytu.

Zuzana Vrecková 0907 645 212, info@correctbank.sk
www.correctbank.sk