Ponúkame na predaj tento priestranný, slnečný a zrekonštruovaný 3i byt na Drobného ulici. Byt sa nachádza na siedmom poschodí (7/12) s výhľadom na mestskú časť Dúbravka.

Rozloha bytu je 70m2. Dispozičné riešenie bytu predstavuje veľká vstupná chodba s možnosťou umiestnenia až dvoch vstavaných skríň, z ktorej sa vchádza do všetkých miestností v byte : 3 izby, samostatná kúpeľňa a samostatné WC a kuchyňa s presklennou loggiou, ktorú možno využiť ako malú zimnú záhradku.

Byt prešiel kompletnou stavebnou rekonštrukciou, bez potreby akýchkoľvek ďalších Vašich investícií : vymenené plastové okná, žalúzie, tmavá podlaha (orech), kompletne vymenená sanita (WC, umývadlo, vaňa), rozvody elektriky vrátane koncových predmetov, rozvod STA, nové interiérové dvere vrátane zárubní, nové svietidlá vrátane LED úsporných žiariviek, nové termostatické hlavice vykurovacích telies. V cene nehnuteľnosti je kompletne vybavená kuchynská linka so spotrebičmi : teplovzdušná rúra, digestor, plynový sporák.

V byte je vyregulované kúrenie a predpokladané náklady na 3-4 člennú rodinu je 160€ mesačne.

Bytový dom bol zateplený v roku 2014. Nachádzajú sa tu 3 výťahy, 2 osobné a 1 nákladný. Bytový dom je veľmi tichý, čistý.

Občianska vybavenosť v okolí bytovky je veľmi široká : obchody, poliklinika, materské, základné a stredné školy. V okolí bytovky je veľa zelene, 3min pěšo na zastávku MHD (električky, autobusy). Bezproblémové parkovanie v okolí domu počas celého dňa. Poloha bytového domu je vynikajúca vzhľadom k obojsmernému prístupu k diaľniciam D1a D2. Veľmi vyhľadávaná lokalita.

Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti kompletný právny servis t.j. vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, vypracovanie, podanie a uhradenie štandardného poplatku návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti, prepis energií a služieb.

V prípade hypotekárneho úveru Vám náš finančný poradca bezplatne zabezpečí výber optimálneho modelu financovania pre Váš zámer. Sprostredkovávame a vybavujeme hypotekárne a stavebné úvery, poskytujeme komplexné poradenstvo a servis.

Podrobné informácie Vám ponúkne realitný maklér.

Cena bytu je 134.000 € vrátane provízie pre RK.

Oliver Filipp 0911 933 733 , filipp.oliver@correctbank.sk
www.correctbank.sk