Byty

/Byty

1,5i dizajnový byt na Kramároch

Ponúkame na predaj tento priestranný, slnečný a dispozične zmenený 1,5 izbový byt so samostatným spacím kútom po kompletnej rekonštrukcií, vrátane rozvodov. Byt sa nachádza na Klenovej ulici (Kramáre) s krásnym výhľadom z druhého poschodia bytovky na kopci (2/5). Byt je komplet zariadený novým nábytkom a vhodný k okamžitému užívaniu.

Rozloha bytu je 44,5m2 (+ pivnica 1,5m2). […]

1+ KK + SSK – Bratislava

REALITNÝ BONBÓNIK  1 + KK + SSK  v Bratislave na predaj.

Ponúkame na predaj 1-izbový (cca 40m2) byt s kuchynským kútom a samostatným spacím kútom po totálnej rekonštrukcii, nachádzajúci  sa v širšom centre Bratislavy  na Prievozskej ulici oproti Apollo BC v bytovom dome na 2./3. poschodí.  K bytu patrí murovaný pivničný priestor cca 3m2.

Bytový dom je obývaný tichými a slušnými obyvateľmi, ktorí majú […]

3izbový, ako nový, top cena

Ponúkame na predaj tento priestranný, slnečný a zrekonštruovaný 3i byt na Topoľčianskej ulici. Byt sa nachádza na najvyššom podlaží (12/12) s výhľadom na celú mestskú časť a mŕtve rameno Dunaja.

Rozloha bytu je 88m2. Dispozičné riešenie bytu predstavuje veľká vstupná chodba, z ktorej sa vchádza do všetkých miestností v byte : 3 izby, samostatná kúpeľňa a […]

Zrekonštruovaný – 3i – priestranný byt

Ponúkame na predaj tento priestranný, slnečný a zrekonštruovaný 3i byt na Drobného ulici. Byt sa nachádza na siedmom poschodí (7/12) s výhľadom na mestskú časť Dúbravka.

Rozloha bytu je 70m2. Dispozičné riešenie bytu predstavuje veľká vstupná chodba s možnosťou umiestnenia až dvoch vstavaných skríň, z ktorej sa vchádza do všetkých miestností v byte : 3 izby, […]

Komplet zariadený a moderne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný a moderne zrekonštruovaný 3i byt na Gallayovej ulici. Byt sa nachádza na šiestom poschodí (6/8) s výhľadom na les v mestskej časti Dúbravka. Orientácia bytu je V/Z. K bytu prislúcha pivnica a časť spoločných priestorov – sušiareň(1/4).

Rozloha bytu je 65,47m2. Dispozičné riešenie bytu predstavuje vstupná chodba so šatníkovým nábytkom vyrobeným […]