Spoločne s Vami vytvoríme Váš investičný plán

Každý klientinú predstavu o tom, aký výnos by pri investovaní svojich prostriedkov očakával a aké riziko by chcel podstúpiť. Niektoré prostriedky potrebuje uložiť na 3 mesiace a niektoré môže investovať dlhodobo na 5, 10 a viac rokov. Na základe Vašich preferencií v spolupráci s našimi partnermi vytvoríme investičné portfólio, ktoré bude spĺňať Vaše požiadavky pri čo najbezpečnejšom rozložení.

Poradíme Vám, ako bezpečne a efektívne zhodnocovať Vaše rezervy

Na zhodnotenie klientských rezerv používame nástroje, ktoré spĺňajú tri základné požiadavky:

  • bezpečnosť
  • dostupnosť
  • zaujímavý výnos

Aktuálne sme pre našich klientov pripravili investovanie do nami navrhnutých a vytvorených produktov – projekty CORRECT WAY, alebo do projektov so zaujímavým výnosom. Venujeme sa správe klientovho majetku aktívne a pracujeme na tom, aby sme prinášali inovatívny prístup nie len do oblasti investovania.

Prehodnotenie a audit Vašich súčasných zmlúv a investícií:
Pokým ste doteraz dlhodobo nespolupracovali so žiadnym finančným expertom, je veľmi pravdepodobné, že Vaše portfólio nezohľadňuje Vašu súčasnú situáciu a možnosti finančného trhu. V prípade, že Vás zaujíma, aké výhodné sú Vaše zmluvy v porovnaní s konkurenčnými produktami na trhu, dávame Vám záruku objektívneho posúdenia našim zmluvným partnerom.

Starostlivosť a pravidelný servis Vášho portfólia:
Naše služby nie sú jednorázovou záležitosťou. S našimi klientmi vytvárame dlhodobé vzťahy, ktoré im pomáhajú k správnym finančným rozhodnutiam.

Výber finančných partnerov z hľadiska kvality a ceny:
Poplatky v rámci mnohých produktov na finančnom trhu sú pred klientom skryté. Často je tiež poplatková štruktúra natoľko zložitá, že je pre klienta časovo príliš náročné porovnávať jednotlivé produkty na trhu. Našou úlohou je za klienta vybrať partnerov a produkty, ktorých cena je vzhľadom na kvalitu a cenu ostatných produktov adekvátna.