Vitajte v Correctbank.sk

Chceme bývať vo svojom, mať poriadok v rodinných financiách a bezpečne investovať s väčším úrokom ako poskytujú bankové inštitúcie”
… to boli požiadavky našich klientov za posledné roky, s ktorými sme sa najčastejšie stretávali pri dennodennej práci.

Dnes už môžeme povedať, že tieto požiadavky dokážeme splniť. Spojením spoločnosti, ktoré sa zaoberajú finančnou, stavebnou, realitnou a správcovskou činnosťou, do jedného celku sme vytvorili bank informácií, činností a možností pre každého záujemcu, ktorý chce chrániť a zhodnocovať svoje rodinné financie.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a pôsobeniu na trhu v stavebníctve a realitách sme vytvorili jedinečný koncept poskytujúci komplexné služby pre záujemcov a klientov našej spoločnosti, ale aj pre Vás všetkých, ktorí chcete realizovať a riešite svoje plány v oblasti bývania, krytia príjmu počas neočakávaných situácii, vytvárania rezerv, sporenia či výhodného investovania so zhodnotením viac ako poskytujú komerčné finančné spoločnosti. Pre náročnejších klientov vytvárame vlastné investičné projekty, ktoré sú pod Vašou kontrolou.

Finančné poradenstvo je veľmi náročné, pokiaľ má mať klient poskytnuté naozaj niečo, čo mu pomôže. My v spolupráci s našimi zmluvnými partnermi nájdeme napr. najvýhodnejší variant hypotéky, pôžičky či spotrebného úveru. Pomáhame klientovi sa veľmi dobre orientovať v ponukách bánk, ich produktoch a podmienkach, ktoré sú veľmi často aktualizované v krátkom období. Je potrebné stále nachádzať v jednotlivých produktoch viacerých finančných inštitúcií zaujímavé výhody, ktoré môžeme poskytnúť klientovi. Schopnosť vytvorenia takejto mozaiky výhod resp. vzájomne výhodných väzieb produktov je výsadou len tých najlepších v tomto sektore. Kvalitné pracovné priestory, v ktorých sa riešia finančné otázky, dotvárajú obraz výnimočnosti a dôležitosti každého klienta, ktorý sa rozhodne ísť týmto smerom.

Veľakrát sa dostávate v živote do situácie, o ktorej si myslite, že je neriešiteľná. Naša spoločnosť má množstvo možností pre klientov, ktorí týmto „peklom neistoty“ prešli, alebo im vo finančných či bankových inštitúciách oznámili, že pre nich nemôžu prakticky nič spraviť resp. sa s nimi rozlúčili typickou bankovou frázou pre neúspešných žiadateľov o úver: „…Váš úver bol zamietnutý z interných dôvodov banky…“. Prejavili nám dôveru a v spolupráci s našou odbornou pomocou a skúsenosťami našli to „svetielko v tmavom tuneli“. Niekoľkoročná práca s takými klientmi a pocit, že sme niekomu naozaj pomohli je to, čo nás na tejto práci denne napĺňa a nesmierne obohacuje.

Výhodná investícia už nemusí byť len slovom pre vyhľadávanie vo Vašich internetových prehliadačoch, ale aj možnosťou Vášho skutočného investovania, ktoré Vám prinesie profit, o ktorom možno dávno snívate. Sme spoločnosťou, ktorá Vaše úspory investuje do konkrétnych vlastných nami realizovaných stavebných projektov, ktoré následne aj spravujeme našou správcovskou spoločnosťou, čím pracujeme na udržaní vysokého štandardu služieb nielen počas doby výstavby, ale aj mnoho rokov po ich ukončení.

logo-correct-wayNa stavebný trh prinášame absolútnu novinku v oblasti financovania a spolufinancovania do bytov a domov v pôvodnom stave. Nehnuteľnosť z vlastných finančných zdrojov zrekonštruujeme a kompletne obnovíme a novému záujemcovi poskytneme možnosť bývania prakticky bez investovania ďalších jeho vlastných zdrojov. Tento náš vlastný spôsob, ktorým by sa mal, podľa nášho názoru, realitný trh na Slovensku uberať sme nazvali CORRECT WAY, a poskytuje výhody tak pre predávajúcich, ako aj pre prípadných investorov. Ukončené projekty, ktoré už prešli týmto procesom sú označené v sekcii REALITY uvedeným logom.

Doterajšie ohlasy na našu prácu vo všetkých sektoroch, ktoré zastrešujeme sú vysoko pozitívne a znamenajú pre nás záväzok voči našim klientom do budúcnosti.

Presvedčte sa o tom sami a navštívte nás.

S úctou

Priestory Firmy

Naši Partneri