Ponúkame na predaj tento priestranný, slnečný a dispozične zmenený 1,5 izbový byt so samostatným spacím kútom po kompletnej rekonštrukcií, vrátane rozvodov. Byt sa nachádza na Klenovej ulici (Kramáre) s krásnym výhľadom z druhého poschodia bytovky na kopci (2/5). Byt je komplet zariadený novým nábytkom a vhodný k okamžitému užívaniu.

Rozloha bytu je 44,5m2 (+ pivnica 1,5m2). Dispozičné rozloženie bytu predstavuje vstupnú chodbu, z ktorej sa vchádza do obývacej / spacej izby a do samostatnej kúpeľne a WC. V byte sa nachádza aj samostatná, komplet vymenená kuchyňa so spotrebičmi a zariadením, do ktorej sa vchádza z obývacej / spacej izby.
Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti kompletný právny servis t.j. vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, vypracovanie, podanie a uhradenie štandardného poplatku návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti, prepis energií a služieb.

V prípade hypotekárneho úveru Vám náš finančný poradca bezplatne zabezpečí výber optimálneho modelu financovania pre Váš zámer. Sprostredkovávame a vybavujeme hypotekárne a stavebné úvery, poskytujeme komplexné poradenstvo a servis.

Podrobné informácie Vám ponúkne realitný maklér.

Cena bytu je 124.000 € vrátane provízie pre RK.

Oliver Filipp 0911 933 733 , filipp.oliver@correctbank.sk
www.correctbank.sk