Ponúkame na predaj tento priestranný, slnečný a zrekonštruovaný 3i byt na Topoľčianskej ulici. Byt sa nachádza na najvyššom podlaží (12/12) s výhľadom na celú mestskú časť a mŕtve rameno Dunaja.

Rozloha bytu je 88m2. Dispozičné riešenie bytu predstavuje veľká vstupná chodba, z ktorej sa vchádza do všetkých miestností v byte : 3 izby, samostatná kúpeľňa a WC, kuchyňa s priestorom na jedálenský stôl. V byte sú 2 samostatné loggie.

Byt prešiel rekonštrukciou : vymenené plastové okná, žalúzie, tmavá podlaha (orech), kompletne vymenená sanita (WC, umývadlo, vaňa). V cene nehnuteľnosti je kompletne vybavená kuchynská linka so spotrebičmi : teplovzdušná rúra, digestor, plynový sporák.

V byte je vyregulované kúrenie a predpokladané náklady na 3-4 člennú rodinu sú 160€ mesačne.

Na jar 2017 je naplánované zateplenie bytového domu v rátane loggií. Výťahy v bytovom dome sú kompletne vymenené a vnútorné spoločné priestory bytového domu sú príjemne zrekonštruované.

Naša realitná kancelária Vám ponúka v rámci ceny nehnuteľnosti kompletný právny servis t.j. vypracovanie zmluvy o budúcej kúpnej zmluve, kúpnej zmluvy, vypracovanie, podanie a uhradenie štandardného poplatku návrhu na vklad do katastra nehnuteľností, odovzdanie nehnuteľnosti, prepis energií a služieb.

V prípade hypotekárneho úveru Vám náš finančný poradca bezplatne zabezpečí výber optimálneho modelu financovania pre Váš zámer. Sprostredkovávame a vybavujeme hypotekárne a stavebné úvery, poskytujeme komplexné poradenstvo a servis.

Podrobné informácie Vám ponúkne realitný maklér.

Cena bytu je 130.000 € vrátane provízie pre RK.

Oliver Filipp 0911 933 733 , filipp.oliver@correctbank.sk
www.correctbank.sk

____________________
Upozornenie : Popis nehnuteľnosti – text a fotodokumentácia je majetkom a autorským dielom spoločnosti CB, s.r.o.